Korzystasz z przeglądarki Internet Explorer.
Profsa.pl dostosowana jest do aktualnych wersji przeglądarek, np. Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge.

O nas

PROFSA to platforma online, która służy do wymiany wiedzy i doświadczenia niezbędnego w rozwiązywaniu codziennych problemów i budowania unikalnej wartości dla małych i średnich firm, które nie mogą sobie pozwolić na stałą współpracę z doradcami i ekspertami.

Naszym celem jest zniesienie barier w dostępie do fachowej wiedzy eksperckiej, dopasowanej do indywidualnych potrzeb osób, które na co dzień decydują o przyszłości swojej firmy, potrzebują wsparcia w procesie wprowadzania w niej zmian, chcą uzupełnić luki w wiedzy w konkretnym zakresie czy też usprawnić pewne procesy.

Dążymy do tego aby stworzyć przestrzeń gdzie społeczność ekspertów, ich wieloletnie doświadczenie i praktyczna wiedza, będą łatwo dostępne, dla wszystkich tych, którzy potrzebują inspiracji w tworzeniu biznesu a także własnej drogi rozwoju. Unikalną wartością jest dostęp do bazy ekspertów z różnych dziedzin biznesu, a także forma doradztwa online, która umożliwia sprawne przeprowadzenie wideo spotkania, niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz, ocenę jego jakości a także łatwe rozliczenie między stronami.

Wystarczy wybrać dogodny termin w terminarzu eksperta, zarezerwować oczekiwaną długość rozmowy i dokonać płatności. Przed terminem rozpoczęcia wideo – rozmowy należy wrócić na stronę Profsa.pl i z menu wybrać “nadchodzące rozmowy”. Strona ta pozwala nawiązać kontakt bezpośrednio z wybranym ekspertem.