Korzystasz z przeglądarki Internet Explorer.
Profsa.pl dostosowana jest do aktualnych wersji przeglądarek, np. Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge.

 • Psycholog
 • Psychoterapeuta
Anna Jabłońska
Psycholog / Psychoterapeuta / Seksuolog
Każdy ma jakiegoś demona razem możemy go pokonać.
100 zł / 30 min

cena brutto

rozliczenie na podstawie faktury vat

Doświadczenie

11
 • Oddział nerwic w Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Lublinie
 • Poradnia Seksuologiczna i Patologii Współżycia przy Zespole Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w Warszawie
 • Instytut Psychologii Zdrowia na Telefonie Zaufania dla Dorosłych Osób w Kryzysie Emocjonalnym
 • Oddział Dzienny Psychiatryczny Dla Dzieci i Młodzieży przy Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii w Warszawie

Znajdź podobnych

Obszar specjalizacji

 • zdrowie psychiczne |

Skontaktuj się ze mną, jeśli chcesz

Osiągnięcia

Jestem psychologiem psychoterapeutą seksuologiem w trakcie procesu certyfikacji z zakresu psychoterapii i seksuologii.

Pracuję z osobami  potrzebującymi wsparcia w rozumieniu i rozwiązaniu trudności natury psychicznej i seksualnej,  które niekorzystnie wpływają na ich funkcjonowanie w codzienności  powodując dyskomfort oraz cierpienie.

Obecnie przyjmuję pacjentów jedynie przez internet i do takiej pracy ze mną zapraszam osoby dorosłe, pary - związki partnerskie, małżeństwa oraz młodzież.

W pracy najwyżej cenię bezpieczeństwo i dobre samopoczucie pacjenta. Dbam o to by moja praca była objęta regularną superwizją.

Przynależę do Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej i Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.

Jestem absolwentką Psychologii i Pedagogicznych studiów kwalifikacyjnych Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie. Ukończyłam studia Seksuologia Kliniczna na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Ukończyłam studia z zakresu Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka, Wychowania do Życia w Rodzinie z Edukacją Seksualną oraz szkolenie Terapia Poznawczo-Behawioralna Dzieci i Młodzieży. Odbyłam kursy mające na celu wspomóc w trudnościach natury psychicznej nastolatków, młodych dorosłych oraz ich rodziców jak np: Terapia samouszkodzeń dzieci i młodzieży. Ukończyłam cykl szkoleń z zakresu diagnozy i leczenia zaburzeń i dysfunkcji seksualnych. Moje ulubione szkolenia to: Metody diagnostyczne w seksuologii, Nowe zjawiska w seksuologii, Zaburzenia psychologiczne i zaburzenia zachowania związane z rozwojem i orientacją seksualną, Zaburzenia Seksualne u mężczyzn, Zaburzenia Seksualne u kobiet, Leczenie Zaburzeń Seksualnych. Jestem Certyfikowaną instruktorką masażu Shantala i Shantala Body Touch. Odbyłam rożne kursy doskonalące z zakresu psychologii, interwencji i wsparcia psychoterapeutycznego. Obecnie w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie poznawczo - behawioralnycm szkoły CBT.

Zachęcam Ciepło do kontaktu, chętnie odpowiem na każde zapytanie. Chętnie wesprę Państwa w sprawach, które będą w zakresie moich kompetencji i możliwości.

Umów rozmowę

1 W jaki sposób chcesz odbyć spotkanie?

Pozwól ekspertowi przygotować się do rozmowy

  video konferencja

  rozmowa głosowa

   tak

   nie

    2 Wybierz czas trwania rozmowy. Cena naliczana jest w zależności od przewidywanej długości rozmowy.
    3 Wybierz datę. W kalendarzu oznaczono terminy, kiedy Anna może rozmawiać. Bloki krótsze niż przewidywany czas rozmowy oraz już zajęte są wyszarzone.

    08:00 08:30 09:00 09:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00 21:30 22:00
    4 Sprawdź, czy wszystko się zgadza i przejdź do płatności. Opłata za rozmowę pobierana jest z góry. Możesz odwołać rozmowę nie później niż dzień przed jej terminem. Po odwołaniu rozmowy środki zostaną zwrócone na Twoje konto.
    Anna Jabłońska

    60 min rozmowy

    25 sierpnia, 18:00

    koszt rozmowy:  zł

     Standardowa cena rozmowy z ekspertem:

     100 zł / 30 min

     cena brutto rozliczenie na podstawie faktury vat
      W tej chwili ten profil
      ogląda 13 osób